HAKKIMIZDA

BMF Enerji ailesi olarak rotamız; ülke ekonomisine katma değer sağlamak, inovatif sistemlerle en yeni ürün ve hizmetleri sunmak, her başarının ardından yeni bir misyon edinip vizyonumuzu uluslararası arenaya taşımak ve sektörümüzün prestijini artırmaktır.

En temel iş tanımımız, yenilenebilir enerji alanındaki ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik akıllı çözümler üretmektir. Vizyonumuzun temel kaynağı, benimsediğimiz yaşama kültüründen gelir.

Yolculuğumuzu daha etkin kılmak için ürün ve hizmetlerimizi her geçen gün daha ileriye taşıyor, sektörümüzdeki kalite standartlarını yeniden şekillendiriyoruz. Yürüttüğünüz projeler için mühendislik, müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri sağlıyor, yenilenebilir enerji faaliyetlerinize destek veriyor; tesis yönetimi, yedek parça tedariki ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik

Doğal kaynaklar sınırlı, talepler sonsuz! Bu nedenle, sürdürülebilir geleceğe doğru adımlar atmanın her sektörün sorumluluğunda olduğunu düşünüyoruz. Aldığımız sorumlulukla, sürdürülebilir geleceği bugünden inşa ediyoruz. Daha yaşanabilir bir dünya yaratmak amacıyla oluşturduğumuz iş modellerini müşterilerimize sunuyor ve bu misyonu tamamlamak için sektörümüze öncülük ediyoruz.